• Drewniana ozdoba ścienna w stylu retro 70x70cm

Brak towaru
470.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Masz pytanie?

Opis produktu

Składniki na idealny wieczór: przytulnie na kanapie z lampką wina i czymś smacznym na przekąskę. Fajnie, jeśli możesz postawić jedzenie i napoje gdzieś pod ręką, prawda? Nie tylko na kanapie, fajnie jest też mieć gdzie postawić drinka na tym wielkim, leniwym fotelu. A co powiesz na tę piękną zieloną roślinę? Wyróżnia się jeszcze bardziej po umieszczeniu na stylowym stoliku bocznym! Stoliki często wydają się drobnym dodatkiem do mebli, ale mogą wyświadczyć Ci wielką przysługę!

 

Zalety drewna do dekoracji ścian:

 

Zrównoważona produkcja

Praktyczny w użyciu

Gwarancja najniższej ceny

Stolik boczny, idealny dodatek!Stoliki boczne są idealne do nieco mniejszego salonu. Tam, gdzie stolik kawowy szybko zajmowałby zbyt dużo praktycznej przestrzeni, Dekoracja ścienna z drewna zawsze pasuje! Jeśli masz bardzo duży salon, możesz szybko wypełnić pustą przestrzeń stolikiem bocznym np. elementami dekoracyjnymi, takimi jak ramki na zdjęcia czy rośliny. I oczywiście są również bardzo praktyczne: możesz je łatwo dodać lub przenieść, jeśli potrzebujesz miejsca. Stoliki boczne są lekkie, więc zawsze możesz je postawić tam, gdzie i kiedy ich potrzebujesz.

 

Zaskocz się designem tego stolika bocznego!Wszystkie stoliki boczne są wykonane z metalu i wykończone różnymi gatunkami drewna. Ale jeśli myślisz, że meble z metalu i drewna mogą być tylko fajne: przygotuj się na zaskoczenie! Dzięki naszym różnorodnym wzorom wszystkie stoliki boczne pasują do niemal każdego wnętrza: niezależnie od tego, czy lubisz miękkie kolory i eleganckie kształty, czy wolisz vintage czy bardzo nowoczesne. Połącz Drewnianą Dekorację Ścian z innymi meblami i stwórz swój osobisty, niepowtarzalny styl życia!

 

Zrównoważona produkcja Drewno do dekoracji ścian zostało wyprodukowane w sposób zrównoważony. To dla nas bardzo ważne w Perfecthomeshop. Na przykład pracujemy tylko z drewnem z recyklingu i drewnem pochodzącym z kontrolowanego leśnictwa. Dzięki temu drewno nie ma wpływu na środowisko, społeczność lokalną i siedliska dzikich zwierząt. Współpracujemy z certyfikowaną produkcją, która jest zgodna z kontrolą państwową w Indonezji. Sieć produkcji, dostawców i projektantów została stworzona z wielką starannością. Dużo uwagi poświęca się naszej lokalnej sieci i jakości produktów.

 

Dane techniczne Dekoracja ścienna drewno

 

Waga produktu: 8 kg

Waga opakowania: 9 kg

Materiał: teak z recyklingu

Kolor brązowy

Materiał do pakowania: karton

Wymiary produktu: 70x70x3 cm

Wymiary opakowania: 72x72x5 cm

  • Nowości