• Steinhauer 1363ST Stal Lampa Sufitowa i Ścienna LED

Symbol: 8712746115284
180.00
szt. Dodaj do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Wysyłka Lamp 25
ISBN 1000220114

Zamówienie telefoniczne: 501921501

Masz pytanie?

nieprzemijalna ściemniana lampa sufitowa LED Babylon kolista lampa sufitowa LED Babylon oszałamia prostym designem o uniwersalnym zaimplementowaniu. Składa się ona ze srebrnego mocowania sufitowego i znajdującego się pod nim klosza, wytwarzanego z białego szkła.

Jako że lampa ma prostą konstrukcję, nadaje się do przeróżnych stylów aranżacji wnętrz i może być użytkowana jako spektakularny komponent oświetleniowy. Klosz powoduje, iż światło nie oślepia i rozchodzi się w pomieszczeniu w sposób równomierny.

Lampę Babylon można zamontować zarówno na suficie, jak i na ścianie. Realne jest także zamontowanie lampy w szeregu, jeśli chce się oświetlić obszerniejsze pomieszczenie. Pozytywną cechą oświetlenia jest funkcja ściemniania, która zezwala na ustawienie trzech najróżniejszych stopni jasności przez kilkakrotne naciśnięcie przełącznika ściennego.

Dzięki stopniowi ochrony IP 44 ta lampa sufitowa LED nadaje się do użytkowania w łazienkach, ponieważ jest chroniona przed kurzem i pryskającą wodą. Klasa produktywności energetycznej: A+

  • Nowości