• Stolik kawowy 55x30cm Table d'appoint trépied

250.00 -20% 200.00
szt. Dodaj do ulubionych
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
ISBN 1000184200

Zamówienie telefoniczne: 501921501

Masz pytanie?

Okrągły stolik z drewna tekowego

- Kolekcja Thekku -

Ten stolik boczny jest idealnym elementem dekoracyjnym uzupełniającym aranżację salonu. Jego mały okrągły rozmiar o średnicy 55 cm jest prawdziwym atutem, ponieważ może wśliznąć się w każdy zakamarek i łatwo przemieścić się z jednego końca pomieszczenia na drugi. Dzięki materiałom o wielkiej szlachetności ma tę zaletę, że jest solidny, stabilny i trwały. Wybiera okrągły drewniany blat osadzony na trzech czarnych metalowych nogach. Bardzo staranne wykończenie sprawia, że ​​ten piękny mebel prezentuje surowy i autentyczny wygląd. Drewno tekowe z recyklingu podkreśla ciepły i ciepły odcień, który towarzyszy Ci w ciągu dnia i wieczorem podczas małych chwil dzielenia się z przyjaciółmi.

 

Charakterystyka techniczna :

Okrągły kształt

Materiały: teak z recyklingu + metal

Wykończenia:

drewno: lakier nitrocelulozowy

metal: farba nitrocelulozowa,

Dostawa w paczce

Montaż z instrukcją

2 lata gwarancji

Waga: 3,4 kg

Wymiary:

Długość: 55 cm

Głębokość: 55 cm

Wysokość: 30 cm

Dlaczego warto wybrać meble z drewna tekowego z recyklingu?

Wybór mebli z drewna tekowego z recyklingu jest również gestem eko-odpowiedzialnym! To egzotyczne drewno jest odzyskiwane, myte i przerabiane przez stolarzy w celu zaprojektowania pięknych i trwałych mebli. W przeciwieństwie do teku plantacyjnego, który często jest zbierany zbyt młodo ze względu na opłacalność, stary tek jest dojrzałym drewnem, które ma tę zaletę, że ma nienaganną wytrzymałość i odporność.

 

Każdy kawałek odzyskanego drewna tekowego ma swoją historię z chropowatością, kolorami i nierównościami, które nadają całości uroku tym meblom. Jego wygląd może się zatem różnić w zależności od mebla.

 

Informacje o opakowaniu:

Ten stolik jest dostarczany w 1 opakowaniu o wymiarach 59 x 59 x 12 cm. Waga paczki to 4,9 kg.

  • Nowości